loading
WYRUSZ NA MORZE WRAŻEŃ Z REJSUJZNAMI.COM

Witajcie w świecie nieskończonych morskich przygód, relaksu i poznawania. Zespół rejsujznami.com jest waszym niezawodnym przewodnikiem po świecie online rezerwacji rejsów na luksusowych statkach wycieczkowych oraz wyjątkowych wrażeń z wakacji na morzu.

Nasza firma, od momentu założenia w 2011 roku, rozwinęła się w największego online sprzedawcę rejsów wycieczkowych na Słowacji i w krajach Grupy Wyszehradzkiej, zajmując pozycję Preferred Sales Agent najpopularniejszych linii oceanicznych MSC Cruises i Costa Cruises. W 2019 roku zdobyliśmy nagrodę dla najbardziej innowacyjnego partnera MSC Cruises, a w 2023 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem najszybciej rozwijającego się partnera MSC Cruises wśród państw Europy Wschodniej. Długoletnie doświadczenie i sieć bezpośrednich partnerstw z MSC Cruises, Costa Cruises, Explora Journeys, Royal Caribbean, Celebrity Cruises i Norwegian Cruise Line pozwalają nam oferować szeroki wybór kierunków i typów statków do rejsowania na całym świecie. Dlatego co roku tysiące klientów ufają nam, chcąc zarezerwować rejs łatwo, szybko, bez zbędnych formalności i przede wszystkim rzetelnie.

Nasz zespół składa się z pasjonatów, ekspertów w branży rejsów wycieczkowych, którzy zajmą się rezerwacją waszego rejsu od pierwszych pomysłów aż do jego realizacji. Z pewnością docenicie nasze osobiste doświadczenia i profesjonalne rady, gdy nie możecie się zdecydować, gdzie i na jakim statku chcecie spędzić swój czas.

Razem zobaczyliśmy:
ponad 80 portów,
ponad 40 statków,
w naszym zespole mamy również Diamentowego członka MSC Voyager Club, :)
w ofercie mamy ponad 9 000 rejsów po całym świecie.


Osoby, którym zależy na czasie, szczególnie doceniają naszą bardzo szybką obsługę online, która oszczędza czas, gdy dokładnie wiecie, dokąd i jakim statkiem chcecie popłynąć. Jesteśmy również do dyspozycji, aby pomóc wam wybrać najlepszą trasę, najbardziej odpowiadający statek, rejs za cenę, która odpowiada waszemu budżetowi, i zagwarantować, że każdy moment na pokładzie statku będzie niezapomniany.

Naszą wizją jest nie tylko sprzedaż rejsu, ale także zapewnienie doskonałej i szybkiej obsługi. Tak, abyście cieszyli się rejsem od pierwszej chwili, gdy zaczniecie o nim myśleć. Tak, abyście byli zadowoleni nie tylko z samego rejsu, ale także z procesu jego rezerwacj. Szybkość i precyzja z uwzględnieniem indywidualnych życzeń klienta są naszym absolutnym priorytetem.

Nasza strona internetowa rejsujznami.com pod względem graficznym może nie być uznana za stronę roku, ale za to jesteśmy online połączeni z liniami oceanicznymi, a proces rezerwacji trwa tylko kilka minut. Przekonajcie się sami dokonując kalkulacji rejsu bezpośrednio na naszej stronie internetowej, bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych. Codziennie aktualizujemy dostępność, trasy i ceny rejsów.

Biuro podróży iWi tour s.r.o, które obsługuje strone internetową rejsujznami.com, zostało założone w 2011 roku. Jesteśmy małym, ale bardzo aktywnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Razem mówimy 11 językami, mamy 4 narodowości i łączy nas jedno: ogromna pasja do rejsowania :)

Obsługujemy 4 strony internetowe do rezerwacji rejsów wycieczkowych w Polsce, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Jesteśmy tu, aby wam pomóc stworzyć historię, która pozostawi trwałe wrażenie w sercach waszej rodziny i przyjaciół. Wybierzcie się z REJSUJZNAMI.COM na morze wrażen i przypnijcie jeszcze więcej pinezek na waszej mapie podróży.

Gwarancja turystyczna BP iWi tour s.r.o.

Ogólne warunki uczestnictwa na wycieczce BP iWi tour s.r.o.


staff rejsujznami.com