loading
O NAS


Nasz interaktywny portal umożliwiający wybór i rezerwację rejsów powstał przy współpracy z włoskim partnerem Fersina Viaggi, który należy do czołowych przedstawicieli sprzedaży rejsów wycieczkowych we Włoszech i może pochwalić się długoletnią tradycją. Na portalu rejsujznami.com znajdziecie szeroką ofertę rejsów z aktualnej oferty. Nasz interaktywny system umożliwia dokonanie rezerwacji rejsów wycieczkowych o jakiejkolwiek porze, bez wychodzenia z domu.

Naszym głównym założeniem podczas zakładania portalu rejsujznami.com było zastosowanie metod sprzedaży on-line, oraz maksymalna automatyzacja, również w przypadku dokonywania rezerwacji na wycieczki statkami. Swój rejs statkiem możesz teraz odszukać oraz opłacić go kartą kredytową on-line, samodzielnie, bez potrzeby kontaktowania się z pracownikiem biura podróży i czekania na wyjaśnienia. Jeśli dana wycieczka nie jest już dostępna, możesz mimo wszystko wysłać nam rezerwację wstępną, a my postaramy się znaleźć wybraną przez ciebie kabinę lub zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Portal powstał z myślą o wszystkich, którzy lubią podróżować i chcą przeżyć wakacje w innym stylu, t.j. w luksusowym hotelu na wodzie, w którym każdego ranka obudzisz się w tym samym pokoju, ale na innym miejscu. Rejsy na morzu zapewniają luksusowe wakacje dzięki ogromnej ilości usług na pokładzie, możliwości poznania większej liczby miejsc podczas jednego tygodnia podróży, a wszystko to połączone z możliwością odpoczynku na pokładzie. Wyrusz z nami w rejs, przeżyj niesamowite wakacje na pokładzie! Ten rodzaj podróżowania odkrywa każdego roku coraz więcej osób!

Nasz zespół jest do twojej dyspozycji i z chęcią odpowie na jakiekolwiek pytania, oferując pomoc podczas rezerwacji rejsu oraz planowania podróży.

Portal prowadzony jest przez spółkę iWi tour s.r.o., miejsce wykonywania dzialalności – Bratysława. Prowadzimy również portal podnalod.com na Słowacji, oraz gyerehajora.com na Węgrzech

Gwarancja turystyczna BP iWi tour s.r.o.

Ogólne warunki uczestnictwa na wycieczce BP iWi tour s.r.o.


staff rejsujznami.com