caricamento in corso
WSZYSTKIE REJSY zone NORWEGIAN zone OFERTY LOW COST
0 rejsów statkiem na 0 stronach

Oferty rejsów low cost NORWEGIAN CRUISES

Norwegian Cruise Line to przewoźnik morski, który kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług na pokładzie. Wszystkie statki z obecnej 19-członowej floty, zbudowane po 2019 roku, zostały niedawno zrekonstruowane, aby zapewnić klientom jeszcze lepsze doświadczenia z podróży i wysoką jakość usług. W 2025 roku dołączy do floty 20. statek Norwegian Aqua, a następnie do 2027 roku jeszcze 3 kolejne statki, których nazwy obecnie nie są znane. Norwegian Cruise Line zdobył nagrody World Travel Award za World‘s Leading Cruise Line i North America‘s Leading Cruise Line przez 5 lat z rzędu.

Wraz z pojawieniem się statku Norwegian Viva, pierwszego statku wycieczkowego z klasy PRIMA CLASS, NCL ustanowiło nowy standard jakości usług i komfortu dla swoich klientów. Statki z klasy Prima Class są naprawdę bardzo luksusowe, zapewniają rozrywkę i doświadczenia dla niezapomnianego wypoczynku na morzu dla wszystkich grup wiekowych. Statki NCL oferują wszystkie kategorie kabin, począwszy od wnętrznych, kabin z oknem i balkonem, a na najnowszych statkach również luksusowe kabiny typu suite z usługami THE HEAVEN BY NORWEGIAN.

Trasy podróży są starannie planowane tak, aby NCL mogło obejmować niewiarygodne 450 destynacji. Najwięcej portów macierzystych statków NCL znajduje się jednak w USA - w Florydzie, Nowym Jorku, Seattle, Los Angeles, Nowym Orleanie, San Diego, Baltimore, Galveston, Alasce. Unikalnością są ich trasy wokół wysp Hawajskich, gdzie statek Pride of America działa przez cały rok, a także prywatne wyspy Great Sirup Cay i Harvest Caye, na które zawijają statki NCL podczas rejsów po Karaibach, ciesząc się dużą popularnością także rejsy po Alasce.

Przejrzyj pełną ofertę Norwegian Cruise Line i wybierz rejs w stylu free-style do destynacji, które jeszcze brakuje na Twojej liście podróży. Na naszej stronie oferujemy codziennie aktualizowane ceny i dostępność 0 rejsów Norwegian Cruise Line.
0 rejsów statkiem na 0 stronach

loading


Aktualnie nie mamy w ofercie rejsów spełniających twoje kryteria.