caricamento in corso
WSZYSTKIE REJSY zone MORZE CZERWONE
0 rejsów statkiem na 0 stronach

Rejsy po Morzu Czerwonym

Partnerstwo linii MSC Cruises z Arabią Saudyjską, Jordanią i Egiptem otworzyło porty nad Morzem Czerwonym także dla wycieczkowców z turystami. Rejs po Morzu Czerwonym daje pasażerom możliwość zwiedzania najpiękniejszych miejsc krajów leżących przy brzegach Morza Czerwonego.

Historycznym wydarzeniem było porozumienie między MSC Cruises a Arabią Saudyjską w sprawie wprowadzenia ich statków MSC Grandiosa po raz pierwszy na trasę wokół Arabii Saudyjskiej z obszaru Morza Czerwonego. Kraj ten, niedawno niedostępny dla turystów, po raz pierwszy otworzył w roku 2021 swoje bramy także dla turystów z Europy.

MSC Cruises oferuje z niektórych europejskich miejsc swoje czarterowe loty do Hurghady, z możliwością następnej wizyty na jednym z ich statków w Safadze. Przystankami w czasie rejsu po Morzu Czerwonym są klasycznie Safaga, możliwość odwiedzenia piramid w Kairze, Aqaba w Jordanii z możliwością wizyty w Petrze, Dżudda w Arabii Saudyjskiej z możliwością odwiedzenia Medyny lub obszarów chronionych przez UNESCO, takich jak Al Ula i Hegra. Unikalność rejsów wokół Morza Czerwonego polega na tym, że naprawdę oferują one każdego dnia postój w miejscu, które prawdopodobnie jeszcze nie odwiedziłeś.

W ofercie mamy 0 rejsów w tej destynacji.
0 rejsów statkiem na 0 stronach

loading


Aktualnie nie mamy w ofercie rejsów spełniających twoje kryteria.